TÜRSAB’dan, İşkin’e hayırlı olsun ziyareti

TÜRSAB’dan, İşkin’e hayırlı olsun ziyareti

TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaret ettiği Dedeman Konya Hotel Genel Müdürü Fatih İşkin’e yeni görevinde başarı diledi.

Ziyarette, Konya’nın turizm hedefi, iç turizmin canlanması için yapılacak faaliyetler ve turizmin gelişmesi için birlikte hareket edilmesi gibi konular konuşuldu.

Ziyarette TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan Fatih İşkin’e yeni görevinde başarılar dileyerek,

“Konya turizm sektöründe hizmet veren Dedeman Konya Hotelin genel müdürlüğü görevine atandığınız için sizi kutlar, başarılar diliyoruz. Dedeman Konya Hotel Konya ve ülkemiz turizmini diğer otellerimiz gibi önemli katkılar sunuyor. Konya’nın özellikle konaklamada hiçbir eksiğinin olmaması iyi bir gelişmedir. TÜRSAB Konya olarak 2022 yılında Konya’nın iç ve dış turizminde iyi bir yere gelmesi için şehrimizdeki kurumlarımızla çalışmalar yapmaktayız. Özellikle bu yıl şehrimizin iç turizminin hareketlenmesi için Gastronomi turizmine ağırlık vereceğiz. Şehrimize Gastronomi turları yapmak için çalışmamamız sürüyor. Bu yılın şehrimiz açısından Gastronomi turizminde iyi bir yılı olacağına inanıyoruz Bunun yanında şehrimizin turizm değerlerinin tanıtılması anlamında şehir turları yapacağız. Fuarlara önem veriyoruz. Sektörümüzle ilgili fuarlara katılarak turizmin gelişmesi ve hakettiği yere gelmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Dedeman Konya Hotel’le de birlikte çalışarak, ortak projeler yürüterek, Konya’nın turizminin geliştirilmesi için birlikte çalışma yapmaktan da mutlu olacağız. Her zaman bizlere destek verdiğiniz içinde teşekkür ediyoruz” dedi.

.jpg

Konya’nın konaklamada hiçbir sorunu yoktur

TÜRSAB Konya heyetinin ziyaretinden memnun olduğunu dile getiren Dedeman Konya Hotel Genel Müdürü Fatih İşkin, “Konya’mız son yıllarda turizmde iyi bir yere gelmesi bizler açısından önemlidir. Şehrimizdeki otellerinin hizmet kalitesi iyi durumda olup, konaklama da hiçbir sorunu da yoktur. Salgından dolayı sektörümüz sıkıntı yaşamasına rağmen, bu yıl umutluyuz. Şehrimizin turizmde potansiyelinin yeterince değerlendirilmesinin yanında, iç ve dış turizminin canlanması için tüm kurumlarımızla birlikte TÜRSAB’la ortak çalışmalar yapmaktan ve destek olmaktan mutlu oluruz. Şehrimizin turizminin gelişmesi için ve daha iyi bir yere gelmesi için birlikte çalışmalar yapmak ve ortak projeler geliştirmek şehrimizin turizminin hareketlenmesi anlamında iyi sonuçlar vereceğine inanıyoruz. TÜRSAB Konya heyetine bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.