Milli Çözüm’den ‘Gazze'deki Çocuklarla Yemeğini Paylaş’ etkinliği

Milli Çözüm’den ‘Gazze'deki Çocuklarla Yemeğini Paylaş’ etkinliği

Milli Çözüm Dergisi Konya Temsilciliği Hanım Kolları tarafından GAZZE' ye destek amaçlı kermes düzenlendi. Temsilcilik mensuplarınca hazırlanan çeşitli yiyecek çeşitlerinin sunulduğu kermese ilgi oldukça yoğundu.

Milli duyarlılık gerektiren konularla ilgili çok sayıda makale yayınlayan, konferanslar düzenleyen ve basın açıklamalarında bulunan Milli Çözüm Dergisi’nin; Filistin, Doğu Türkistan başta olmak üzere mazlum coğrafyalarda yaşanan zulümlere dikkat çekmek ve çözüm önerilerinde bulunmak merkezli fotoğraf sergisi, basın bildirisi şeklinde faaliyetleri de dikkat çekiyor. Bu faaliyetlerden bir tanesi de Konya Milli Çözüm Dergisi İl Hanım Kolları Temsilciğince ‘’Halkımızı yemeklerini Gazze'deki çocuklarla ve annelerle paylaşmaya davet ediyoruz" şeklindeki bir sloganla gerçekleştirildi.

whatsapp-image-2024-05-15-at-11-56-54.jpeg

Kermes faaliyetleri; insanımızın yaşanan zulümlere alışmaması ve masum Filistinli vd mazlum insanların yanında duruş sergilenmesi için küçük hatırlatmalar niteliği taşıyor. Milli Çözüm Dergisi yaptıkları çalışmaların; Hakkı söylemek, mazlumlara sahip çıkmak, çözüm yollarına dikkat çekmek merkezli olduğunu asıl mesuliyetin ve köklü çözümün ülke idarelerince yapılması gereken faaliyetler ile olacağının altını çiziyorlar.

whatsapp-image-2024-05-15-at-11-56-42.jpeg

SİYONİST TEHTİDİN SONLANDIRILMASININ HAYATİ ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKİYORLAR

Gazze’de yaşanan katliamın Siyonist ideoloji kaynaklı olduğunu ve Siyonizm’in hedefinde ülke topraklarımızın da yer aldığını altını sıkça çizen dergi, Siyonist İsrail ve destekçilerinin Büyük İsrail Planı doğrultusunda Türkiye'mize ve İran'a da saldırmayı hedeflediklerine ve bunun birçok açıdan altyapısını hazırladıklarına dikkat çekiyor. Derginin sunduğu perspektifte İsrail’in Gazze'de yaptığı zulmün durdurulması İslam ülkeleri ve Türkiye’miz için hayati bir öneme sahip . Acilen-zaman daha da geç olmadan- millet ümmet olarak birlik ve beraberlik içinde bu gerçekle yüzleşilmesi ve gelecek nesillere Siyonist ve Emperyalist zulüm sistemi yerine "Yeni Adil Bir Dünya" bırakılması hedefi için harekete geçilmesi gerektiği vurgusu Milli Çözüm Dergisi’nin en önemli mesajlarından.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.