Konya Şeker seçime gidiyor! Recep Konuk adaylığını resmen açıkladı

Konya Şeker seçime gidiyor! Recep Konuk adaylığını resmen açıkladı

Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin Seçimli Genel Kurulu için adı geçen eski Başkan Recep Konuk, adaylığını resmen açıkladı. Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin Seçimli Genel Kurulu 27 Temmuz 2024 Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin Seçimli Genel Kurulu için adı geçen eski Başkan Recep Konuk, adaylığını resmen açıkladı.

Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin Seçimli Genel Kurulu 27 Temmuz 2024 Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Genel kurulda, Konya Şeker başta olmak üzere çiftçi kooperatifinin iştiraki olan onlarca dev kuruluşu ve doğallığın simgesi haline gelmiş olan Torku markasını geleceğe taşıyacak olan yeni başkan seçilecek.

RECEP KONUK YENİDEN ADAY

Eski Başkan Recep Konuk, adaylığını bugün resmen duyurdu. Konuk, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “22 yıl onurla yürüttüğüm ve sağlığımda, kişilerden bağımsız hedeflerine ilerlemesine, Konya Çiftçisi’nin işini ve ekmeğini büyütmeye devam etmesine şahitlik etmeyi arzulayarak 2 yıl 9 ay önce ayrıldığım Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlığı’na, 25 yıl önceki gibi tazelenmiş bir heyecan, ortaklarımızın kaybettiği zamanı telafi ettirecek azim ve Konya çiftçisine yeni kazanç kapıları açacak projelerimle hazırlanmış olarak yeniden adayım. Ortaklarımıza hizmet etme gayesi ile göreve talip olan tüm adayları mesailerini kooperatifimize vakfetme konusundaki iradeleri nedeniyle kutlar, hepsine başarılar dilerim. Kooperatifimiz ile iştiraklerinin geleceğinin, gelecek vizyonunun ve hızla şekillenen geleceğin dünyasında ortaklarımızın işini ve aşını muhafaza edeceğimiz ve büyüteceğimiz projelerle işlerin konuşulacağı bir seçim süreci geçirmemiz temennisiyle, Genel Kurulumuzun, ortaklarımız, kooperatifimiz, Konya’mız, tarım sektörümüz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Recep Konuk’un, adaylığıyla ilgili yarın bir basın toplantısı düzenleyeceği de bildirildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.