Karatay Kültür Ve Sanat Akademisi yaz dönemi kayıtları başlıyor

Karatay Kültür Ve Sanat Akademisi yaz dönemi kayıtları başlıyor

Karatay Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Karatay Kültür ve Sanat Akademisi’nde Yaz Dönemi kayıt süreci başlıyor.

Karatay belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan, kısa sürede ilçede önemli ve özel bir konum elde eden Karatay Kültür ve Sanat Akademisi, Karataylı çocukların ve gençlerin geleceğine kıymetli katkılar sunmaya devam ediyor.

kultur-sanat-akademisi-2.jpg

İlçede eğitim gören çocukların ve gençlerin öğrenme, üretme ile uygulama çabalarının yeni mekânı olma hedefiyle çocuklarda yeni beceriler ve araç kullanma kazandırmayı planlayan Karatay Kültür ve Sanat Akademisi’nde tamamlanan Bahar döneminin hemen ardından Yaz Dönemi için de kayıt dönemi başlıyor.

KAYIT İÇİN: https://akademi.karatay.bel.tr/

karatay-kultur-ve-sanat-akademisi.jpg

KAYITLAR 5-9 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA ALINACAK

5 Haziran Çarşamba günü başlayacak olan kayıtlar, 9 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek. 7-14 yaş aralığındaki tüm Karataylı çocuk ve gençlerin başvuru yapabileceği akademiye kaydını yapan kursiyerler 8 hafta boyunca; Ahşap, Akıl Zeka, Bilişim, Çini ve Seramik, Yabancı Dil, Diksiyon ve Seslendirme, Drama, Müzik, Okuma ile Resim gibi atölyelerde eğitimlerini teorik ile uygulamalı olarak alacaklar.

ÇOCUK VE GENÇLERİMİZİN GELİŞİMİNE KATKI SUNUYORUZ

Karatay Kültür ve Sanat Akademisi’nin sanata ve kültüre yetenekli gençlerin erken yaşlarda keşfedip geleceğe hazırlanmasına katkı sunduğunu belirten Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, eğitim çağındaki çocuk ve gençlerin kişisel gelişimi, eğitim başarısının artması ve sosyalleşmesi için tüm imkânları sağlamaya devam ettiklerinin altını çizdi.

hasan-kilca.jpg

Akademi için Bahar Dönemi’nin ardından Yaz Dönemi’nin de yakında başlayacağını aktaran Başkan Hasan Kılca; “Çocuklarımız Karatay Kültür ve Sanat Akademisi’nde ilgi ve yeteneklerine göre uygulamalı ve teorik eğitimler alıyor. Drama, Müzik, Yabancı Dil, Drama, Bilişim, Ahşap ve daha birçok atölyelerimiz ile kurslarımızda çocuklarımızın sosyal, sanatsal ve kültürel gelişimlerine katkı sunuyoruz. Yaz döneminde de eğitimlerimize ve kurslarımıza tüm Karataylı çocuklarımızı, gençlerimizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

KAYIT İÇİN: https://akademi.karatay.bel.tr/

HABER MERKEZİ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.