Karapınar'da hedef yüksek

Karapınar'da hedef yüksek

AK Parti Karapınar Belediye Başkan adayı İbrahim Önal, aday gösterildikleri günden bu yana sahada çalıştıklarını ve vatandaş tarafından büyük bir teveccühle karşılandıklarını söyledi.

AK Parti Karapınar Belediye Başkan adayı İbrahim Önal, beraberinde AK Parti Belediye Başkanı Mehmet Yaka, AK Parti Karapınar İlçe Başkanı Yusuf Zengin, MHP Karapınar İlçe Başkanı Ercan Alp ve Seçim Koordinasyon Ekibi ile birlikte, gazetemizi ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Elmacı ile bir araya gelen Karapınar heyeti, yeni dönemde planlanan yatırımlar ve projeler hakkında detaylı bilgiler paylaştı. Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Elmacı, heyetten gelen bilgilerle ilgili duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başkan adayı İbrahim Önal'a başarılar dileyerek teşekkür etti.

gf5yrhywoaa21fb.jpg

“MEMLEKETİMİZE HİZMET ETMEK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

30 Mart akşamına kadar çalışmalarını sürdüreceklerini belirten ve 1 Nisan sabahıyla çalışmalara başlayacaklarını ifade eden AK Parti Karapınar Belediye Başkan adayı İbrahim Önal, “Bizler, 4 Ocak itibariyle Cumhur İttifakımızın Karapınar Belediye Başkan adayı olarak ilan edildik. Aday ilan edildiğimiz gün itibariyle memleketimizde güzel bir kampanya süreci başlattık. Şuan ki mevut belediye başkanımız Mehmet Yaka, memleketimize 2 dönem boyunca çok güzel hizmetler kazandırdı. Çok güzel proje ve yatırımlar kazandırdı. Bizlerde inşallah bu devir alacağımız bu bayrağı ne kadar yükseklere çıkartırız, üstüne neler katabiliriz onun derdinde olacağız. Ve şuan için ekibimizle, üniversiteden akademisyen, belediyecilikte uzman kişilerle harı harıl memleketimizdeki yapılacak projeler ve planlamalar üzerine çalışıyoruz. Yakın bir zamanda tüm ekibimizle birlikte bu projeleri ve planlarımızı kamuoyu ile paylaşacağız. Ben, bu birlik ve beraberliğimizin her daim devam etmesini istiyorum. 30 Mart akşamına kadar çalışmalarımızı sürdürerek 1 Nisan sabahı da inşallah büyük bir zaferle belediyemizi tekrar Cumhur İttifakı’nın paydaşları olarak memleketimize hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

gfvo79pxsaa-kq5.jpg

“İNSANIMIZIN İHTİYAÇLARINA CEVAP VEREN PROJELERİMİZ OLACAK”

Karapınarlıların faydalanacağı çok güzel projelerinin olduğunu dile getiren Başkan Adayı İbrahim Önal, “Bu süreçte Karapınarlı hemşerilerimiz için çılgın projelerimiz var. Geçtiğimiz günlerde Konya Büyükşehir Belediye Başkanımızla istişare ettik. İnşallah çok güzel ve memleketimiz insanın faydalanacağı projelerimiz olacak. Şubat ayının sonlarına doğru bu projelerimizi paylaşacağız. Gerek büyükşehir belediyemizin gerekse kendi belediyemizin hakikaten turizm, eğitim, sağlık ve diğer yatırımlar noktasında gerçekten kayda değer, gönüllere dokunan ve insanımızın ihtiyaçlarına cevap veren birkaç çılgın projemiz var inşallah” ifadelerini kullandı.

whatsapp-image-2024-02-11-at-01-40-24.jpeg

“ÇOK GÜZEL TEVECCÜHLE KARŞILANIYORUZ”

Sabahın erken saatlerinde başlayan ve gecenin geç saatlerine kadar devam eden bir kampanya yürüttüklerini vurgulayan Önal, “Sahada dolaşırken gerçekten çok güzel teveccühle karşılanıyoruz. Yani 7’den 70’e herkes tarafından sevgi ile karşılanıyoruz. Adaylığımızın açıklandığı gün itibariyle bütün Pazar yerlerini gezdik, tüm resmi kurum ziyaretlerini yaptık. Gençlerimiz ile buluşmaya başladık ve bu buluşmaları gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Sabahın erken saatlerinde başlayan ve gecenin geç saatlerine kadar devam eden bir kampanya yürütüyoruz. O yüzden şuana kadar herhangi bir sert tepkiyle karşılanmadık tam aksine büyük bir teveccüh var bizlere karşı” ifadelerine yer verdi.

gf9hjatwmaa4tl6.jpg

“KARAPINAR, AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ İLE VİZYON KAZANDI”

Karapınar’ın yeni dönemde de yatırım ve hizmet alacağından yana şüphesinin olmadığını belirten Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “Karapınar, aslında AK Parti belediyeciliği ile beraber bir vizyon kazandı. Yani köy hüviyetinden şehir hüviyetine geçti. Bunların içinde altyapı, toplu konut, doğalgaz ve bütün imar çalışmalarıyla birlikte çok büyük bir ivme kazandı. Yeni dönemde Allah nasip ederse Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adayı olarak değerli İbrahim Önal kardeşim Cumhurbaşkanımız tarafından uygun görüldü. Benim kendisine olan güvem sonsuz. İnşallah yükseliş trendinde olan Karapınar’ımızın daha da yüksek seviyelere taşıyacağından şüphem yok. Geçtiğimiz dönemlerde sloganımız hep aynı oluyordu, ‘üçlü olalım güçlü olalım’ diye. İlçe belediyesi, büyükşehir ve hükümetimizin projeleri ile beraber ilçemizi hakkettiği yere taşımak. Bundan sonraki süreçte de büyükşehir başta olmak üzere bakanlıklarımız, hükümetimiz ve Cumhur İttifakı’nın gücüyle ilçemiz gereken yatırımı ve hizmeti alacağından dolayı şüphem yok.”

gfvo79jwoaa6puq.jpg

“BURADA TEK DERDİMİZ KARAPINAR”

Karapınar’ın 20 yıllık AK Parti iktidarında hakkettiği değeri ve yatırımı aldığını söyleyen AK Parti Karapınar İlçe Başkanı Yusuf Zengin, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile başlayan bir hizmet yarışında biz dört dönemdir Karapınar’a hizmet ediyoruz. Biz, yaptığımız projelerimizin hepsini gerekli yerlerden tanıtımını yaptık. Karapınar, son dört dönemde yani 20 yıllık iktidarımız döneminde hem hükümet hem de belediye yatırımlarında hakkettiği değeri ve yatırımları aldı. Yeni dönemde de İbrahim Önal kardeşimizle devam ediyoruz. Ve yeni dönemde daha çok hizmet ve daha çok çalışma olacaktır. Buradaki tek derdimiz Karapınar. Bu sorumluluğumuzun bilincinde olarak Karapınar’ımıza gerekli yatırımları yaptık ve yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

gfufoxqwqaaidl0.jpg

“30 MART AKŞAMINA KADAR BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

1 Nisan sabahına zaferle uyanacaklarını vurgulayan MHP Karapınar İlçe Başkanı Ercan Alp, “2019 yılından bu yana Cumhur İttifakı olaraktan belediye başkanımız Mehmet Yaka ile beraber çalışmaktayız. Karapınar’a yapılan yatırımları anlatmaya gerek yok bunları bütün kamuoyu biliyor. Burada Mehmet Yaka başkanımıza yapmış olduğu yatırım ve hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni dönemde Cumhur İttifakı’mızın yeni belediye başkan adayımız İbrahim Önal’a başarılar diliyorum. 30 Mart akşamına kadar Cumhur İttifakı olarak var gücümüzle çalışıp, 1 Nisan sabahına zaferle uyanacağız inşallah” açıklamasında bulundu.

ABDULĞANİ ÇİFTÇİ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.