Dağ Holding’ten KKTC’de arsa yatırımı imkânı!

Dağ Holding’ten KKTC’de arsa yatırımı imkânı!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 'New Cyprus Lands' projesi resmen başladı. Konya'nın çeyrek asırlık firması Dağ Holding, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde dev bir projeye imza attı. Dağ Holding, yeni yapılacak olan projede yatırımcıları arsa sahibi yapa

Dağ Holding Yönetin Kurulu Başkanvekili Doğan Dağ’ın katılımıyla düzenlenen Basın Toplantısı’nda K.K.T.C.’nin başkenti Lefkoşa’da konut+ticaret imarlı 2,20 emsal 79 adet müstakil parselden oluşan arsa yatırım ihalesinin 25 Mayıs, Cumartesi günü saat 13:00’da Hyatt Centric İstanbul Levent Otel’de düzenleneceği bilgisi verildi. Ayrıca www.newcyprus.com.tr web adresi üzerinden online katılım imkanı da bulunuyor. +525 metrekareden başlayan ve 1.650 metrekareye kadar değişik yüz ölçümde müstakil arsaların bulunduğu New Cyprus Lands projesinde fiyatlar 3.9 Milyon TL'den başlıyor.

kibriss.jpg
7 BİN KONUT KAPASİTELİ
Dağ Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Doğan Dağ, KKTC’’de satışa sunulan arsaların tüm altyapı çalışmalarının Dağ Holding tarafından üstlenildiğini ve bu konunun çok önemli olduğunu belirtti. Ayrıca arsaların hisseli olmadığını, müstakil parseller halinde satışa sunulmasının da önemine değindi. Dağ Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Doğan Dağ: “Biz Dağ Holding olarak gayrimenkul sektöründeki 32 yıllık geçmişimizde yatırımcılarımıza kazandırmadan bu sektörde devamlılığın sağlanamayacağının bilincindeyiz. Dünyaca ünlü ekonomi dergisi Forbes’un 2024 yılında yatırım yapılacak yer olarak okuyucularına önerdiği KKTC’de satışa sunmuş olduğumuz 7 bin konut kapasiteli yaklaşık 30 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan New Cyprus Lands projemizde yatırımcılarımıza TL cinsinden borçlanıp döviz cinsinden kazanma fırsatı sunuyoruz.”dedi.

157db247-9edb-4a4a-8603-49bea50e9dc9.jpg
KKTC'DE YATIRIMLARIMIZ SÜRECEK
Dev projenin yüzde 220'sinde inşaat yapılacak. Ayrıca Eylül ayında bitecek 330 konut var. Yap sat üzerinde başladığımız projede KKTC'de yatırımlarımız sürecek. KKTC yatırım ülkesi olma yolunda. Ben keşfedilmemiş mücevher olarak görüyorum. Yılın 11 ayı güneş olan bir ülke. Çok ciddi bir gelişim ve rağbet var. Yatırımcılarımız TL borçlanılacak ama gelirleri döviz şeklinde olacak. Çok heyecanlandığımız ve keyif aldığımız bir proje. Konya'nın bağrından çıkan bir firmanın böylesi önemli bir projede yer alması çok önemli. Hemşehrilerimiz ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını doğru yatırıma yönlendiriyoruz" diye konuştu.
2 AYRI ÖDEME PLANI SUNULUYOR!
Projede yüzde 25 Peşinat ve yüzde 1,49 vade farkı ile 12 Ay sonra yüzde 30, 24 Ay Sonra yüzde 30, 36 Ay sonra yüzde 15 ara ödemeler, kalanı 36 Ay vade imkanı var. Ayrıca yüzde 35 Peşinat ve yüzde 1,49 vade farkı ile 12 Ay sonra yüzde 20, 24 Ay Sonra yüzde 15, 36 Ay Sonra yüzde 10 ara ödemeler, kalanı 60 Ay vade imkanı var. İhaleye Katılım için İhale Şartnamesini imzalamak ve 75 bin TL teminat bedeli yatırmak gerekiyor. Şartnameye www.newcyprus.com.tr adresinden ulaşabilir yada Dağ Holding Konya Merkez Binası’ndan ve Tual Mabeyin Konakları Satış Ofisinden temin edebileceği ifade edildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.