CHP Konya Milletvekili Bektaş’tan, KONER’ e ziyaret

CHP Konya Milletvekili Bektaş’tan, KONER’ e ziyaret

CHP Konya Milletvekili Barış Bektaş Konya Ermenekliler Derneği(KONER) Başkanı Ahmet İleri ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

KONER Başkanı Ahmet İleri derneğe verdiği destekten ve davetini kırmayıp ziyaretinden dolayı CHP Konya Milletvekili Barış Bektaş’a teşekkür ederek, “ Konya Ermenekliler Derneği olarak öğrencilerimize burs veriyoruz. Bu sene 176 öğrencimize burs veriyoruz. Bu öğrencilerimizin 140’ kız öğrencilerimizden oluşuyor. Öğrencilerimize burs verenlere de buradan teşekkür ediyoruz. Derneğimize verdiğin destekten ve her zaman yanımızda olmasından dolayı Konya vekilimiz Sayın Barış Bektaş’a teşekkür ediyoruz. Kendisine her zaman ilettiğimiz sorunların takipçisi olup, Konya’nın sorunlarını mecliste gündeme getirerek, takip ettiği içinde ayrıca teşekkür ediyoruz. 2024 yılı Emekliler Yıl ilan edilmelidir. Emeklilerimiz aldıkları maaşla geçinemediği için yarın endişesi içindedir. Kendisinden emeklilerimizin bu sorunun takipçisi olmasını talep ediyoruz. Katılımcı demokrasi gereği siyasete olumlu baktığımız gibi, partilere de ve herkese kapımız açıktır” dedi.

Belediye kaynakları rantta değil, halkın hizmetine yansıtılacaktır

CHP Konya Milletvekili Barış Bektaş misafirperverlikleri için KONER Başkanı Ahmet İleri ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek, “Nazik davetleri ve misafirperverlikleri için Dernek Başkanı Ahmet İleri’ye ve yöneticilerine teşekkür ederim. TBMM’sinde Konya’nın sorunlarını dile getiriyoruz. Konya’nın sorunlarının çözümü noktasında katkımızı olmasından mutlu olurum. Sivil toplum kuruluşları bizin için önemlidir. Her zaman yanlarında olduk. Elimizden gelen katıyı da vermeye devam ediyoruz. Konya’nın sivil toplum kuruluşlarında birisi olan KONER’ de öğrencilerimize burs vermesiyle önemli bir görevi yerine getiriyor. Kendilerini kutlarım. İktidarın CHP’li belediyelerin başarısız olması için her şeyi yapmasına rağmen, CHP’li belediyeler halka yakın olduğu gibi, vatandaşlarımızın her anlamda yanlarında oldu. Onların taleplerini yerine getirdi. Belediye kaynaklarını rantta değil, vatandaşın hizmetine sunduğu için 31 Mart belediye seçimlerinde partimiz CHP, Türkiye’nin 1. Partisi oldu. Bundan sonraki süreçte vatandaşımızın bize olan güvenini sarmadan Konya’da kazandığımız 5 belediyemizle de hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Her kesimle iletişimimizi artıracağız. İktidarın görmezden geldiği ve aldığı emekli maaşıyla yaşam mücadelesi veren, yarın endişesi gittikçe artan emeklilerimizin yaşadığı sorunların çözümü noktasında da elimizden geleni yapmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.