Akar: 23 Nisan, milletimizin çocuklarına armağan edilmiştir

Akar: 23 Nisan, milletimizin çocuklarına armağan edilmiştir

Yöntem Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi ve Fen Bilgisi Öğretmeni Serdar Akar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 104. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 104. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayan Yöntem Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi ve Fen Bilgisi Öğretmeni Serdar Akar, dünyadaki ilk ve tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Bayramımızı, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün Türk Milletinin çocuklarına armağan ettiğini söyledi.

Serdar Akar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın dünyadaki ilk ve tek çocuk bayramı olduğuna dikkat çekerek, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, halkın iradesinin her şeyin üstünde olduğunu “Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir.” sözleriyle tüm dünyaya duyurmuş ve bu önemli günü çocuklara bayram olarak armağan etmiştir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünyadaki ilk ve tek çocuk bayramı olmakla birlikte, Atatürk'ün çocuklara verdiği değerin ve duyduğu güvenin en büyük göstergedir. Yöntem Eğitim Kurumları olarak evlâlarımızın kendine güvenen, çağın ruhunu anlayan, teknolojiye hâkim, girişimci, ufku ve vizyonu geniş, değerlerine bağlı, kültür ve medeniyetimizi daha ileri noktalara taşıyacak bireyler olarak yetişmesine büyük özen gösteriyoruz. Tam da bu noktada, Konya'nın en büyük eğitim kurumlarından birisi olmanın haklı gururu yaşıyoruz. Yöntem Eğitim Kurumları bugün Meram Yerleşkesi, Yaka Yerleşkesi ve Selçuklu Yerleşkesi'yle beraber sadece Konya 'da değil, tüm Türkiye 'de eğitime yön vermeye devam edecektir. Değerli velilerimizin kurumlarımıza gösterdikleri yoğun ilgisine teşekkür ediyor, evlâtlarımızın ve milletimizin bu güzel bayramını da en kalbi duygularla kutluyoruz.” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.