‘Türkiye buna hazır’ sapkın kampanya derhal yasaklansın

‘Türkiye buna hazır’ sapkın kampanya derhal yasaklansın

Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği (SPOD) LGBT'ye yönelik "Türkiye Buna Hazır" isimli çirkef bir kampanya başlattı.

LGBTİ+’lerın cinsiyet kimliği ve cinsel yönelimlerine dair kendilerini baskı altında hissetmeyecekleri bir yaşam için gerekli sosyal politikaların üretilmesini amaçladıklarını, Türkiye’de 30 yılı deviren LGBTİ+ hareketinin karşısına çıkarılan en yaygın argüman olan "Türkiye Buna Hazır Değil" söylemini yıkarak sokakta, iş yerinde, okulda, sanat alanında, televizyonda, evde ve hayatın bütün alanlarında yer almak için yeni bir hareket başlattıklarını açıkladı. "Türkiye Buna Hazır" kampanyasıyla hem LGBTİ+’leri kapsayan bir Anayasa süreci için taleplerini konuşacaklarını hem de önümüzdeki seçimlerde LGBTİ+’lerin siyasal katılım süreçlerini güçlendirecek çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

VERDİĞİMİZ DİLEKÇE NE OLDU?

Diyanet hizmet kolunda kurulmuş, manevi, ilkeli ve liyakatli sendika (Mil-Diyanet Sen) olarak kurulduğumuz günden beri toplumu ve aileyi ifsad eden ve dışardan fonlanan sapkın hareket LGBTİ derneklerine ve faaliyetlerine karşı ciddi mücadeleler verdik. Bu derneklerin kapatılmaları ve tüm faaliyetlerinin yasaklanması için yaklaşık bir yıl önce İçişleri Bakanlığına da dilekçe verdik. Üzülerek ifade ediyoruz ki verdiğimiz dilekçenin gereği maalesef henüz yapılmadı.

CUMHURBAŞKANIMIZA ÇAĞRIDA BULUNUYORUZ

Başta Rusya olmak üzere birçok ülke sapkın LGBT derneklerinin faaliyetlerine yasak getirmişken, hatta suç kapsamına almışken, yüzde 99'u Müslüman olan ve İslam'a bin yıl sancaktarlık yapmış aziz milletimizin ahlaki ve dini değerleri hiç sayılarak pervasızca her türlü çirkefliği yaymayı amaçlayan LGBT derneklerinin kapatılması ve faaliyetlerinin yasaklanmasını, SPOD’un başlattığı LGBT’ye yönelik "Türkiye Buna Hazır" isimli çirkef kampanyanın da ivedilikle durdurulmasını;

Aziz milletimiz adına Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan talep ediyoruz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.