"Sanat dünyamız Sabatayist işgal altında”

"Sanat dünyamız Sabatayist işgal altında”

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah GÜNDÜZ "Sanat dünyamız Sabatayist işgal altında! Sanat ile toplum mühendisliği yapılıyor. Hz. Adem ilk insan ilk peygamberdir ve kutsalımızdır. Sezen Aksu Kriptodur ismi dahi gerçek değildir."

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah GÜNDÜZ Ankara'da yaptığı video açıklamada Sezen Aksu'nun gündem olan ve günlerdir toplumun her kesimi ile tartışılan sözleriyle ilgili konuştu. Çok çarpıcı iddialarda bulundu.

Genç Lider Gündüz şu şekilde konuştu: "Toplum mühendisliği sadece siyaset ile yapılmıyor kitleleri yönetmek yönlendirmek için tüm dallarıyla Sanat çok etkin şekilde kullanılmaktadır ve spor da kullanılmaktadır. Sanat Dünyamız Sabatayist işgal altındadır. Basın yayın yoluyla gece gündüz ekranlarda gösterdikleri büyüttükleri ve topluma Saygın Bilge Aydın Sanatçı olarak empoze ettikleri kişilerin tamamı projedir ve Sabatayist güç himayesinde ve hizmetindeler.

Sezen Aksu bu konuya çok iyi örnektir ki adı bile algıdır gerçek adı Suzi Yıldırım'dır ve babası da Fetö'nün en büyük destekçilerindendi ve adı Samuelin kısaltması olan Sami'dir Sami Yıldırım.

İşte toplumumuz yüz yıldır her yönü ile bir dönüşüm ve değiştirme projesi mağdurudur. İsmi bizden olan cismi özü bizden olmayanlar ile dönüştürüldük!

Hz Adem ilk insan ve ilk peygamberdir ve kutsalımızdır. Sadece Müslümanlar için değil tüm semavi dinler için ilk insan ve ilk peygamberdir Hz Adem ile Havva'ya cahil demek büyük bir cüret saygısızlık ve kutsala saldırıdır."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.