‘’İsrail ancak güçten anlar!’’

‘’İsrail ancak güçten anlar!’’

Saadet Partisi Karatay Gençlik Kolları tarafından İsrail Cumhurbaşkanı Hertzog’un Türkiye’ye gelmesini yaptığı basın açıklamasıyla kınadı.

Saadet Partisi Karatay Gençlik Kolları tarafından İsrail Cumhurbaşkanı Hertzog’un Türkiye’ye gelmesini yaptığı basın açıklamasıyla kınadı. Şelale Parkı’nda yapılan açıklamaya Saadet Patisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam, Karatay İlçe Başkanı Fatih Karaman ve teşkilat mensupları da katıldı. “Terör devleti İsrail cumhurbaşkanını Türkiye’de istemiyoruz” diyen Karatay Gençlik Kolları Başkanı Enes Alper, “İsrail ancak güçten anlar. İsrail ile örtünen çıplak kalır’’ dedi.

“ASLA KABUL ETMİYORUZ”

“Biz milli görüş gençliği olarak, Saadet Partili gençler olarak eli kanlı bebek katilleri ile asla normalleşmeyeceğiz. Bütün gücümüzle karşısında olmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Alper, “Terör devleti İsrail’in her geçen gün mazlum coğrafyalara zulmü devam ederken, her yere kan ve gözyaşı götürürken, Müslümanlar her gün ağır bedeller ödemeye ve acılar çekmeye devam ederken, haremimiz olan Mescid-i Aksa her gün terör devleti İsrail askerlerinin kanlı postalları ile kirletilirken, yıllardır süregelen zulümleri artarak devam ederken, terör devleti İsrail ile normalleşme sürecine girilmiş olmasını asla kabul etmiyoruz.” İfadelerini kullandı.

“UTANÇ VERİCİ BİR DURUM”

Terör devleti İsrail’in cumhurbaşkanını Türkiye’de istemediklerini altını çizen Alper, “Terör devleti siyonist İsrail ile normalleşme yollarına gidilmesi ve katil cumhurbaşkanının ülkemize gelecek olması aziz milletimiz için utanç verici bir durumdur. Müslümanlara yapılabilecek en büyük zulümdür.İslam alemi ve mazlum tüm coğrafyaya bu kadar zulmü yapan zalim İsrail ve onun katil yöneticileri değilmiş gibi, Müslümanların mabedi Mescid-i Aksay’ı kirleten, esir hale getiren zalim İsrail ve onun katil yöneticileri değilmiş gibi normalleşme sürecine giren cumhurbaşkanı Hertzog’un ülkemize geleceğini ilan eden iktidara ve sayın cumhurbaşkanına da diyoruz ki: terör devleti ile normalleşmekten vazgeçin. Bu aziz vatanın toprağına tepeden tırnağa kana bulanmış bebek katillerinin girişine izin vermeyin. Bırakın yeni anlaşma yapmayı mevcut anlaşmaları da iptal edin! Unutmayın merhum Erbakan hocamızın dediği gibi; ‘’İsrail ancak güçten anlar!’’ diye konuştu.

israil-ancak-gucten-anlar-2.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.