“Daha önce yaptık, şimdi de yaparız”

“Daha önce yaptık, şimdi de yaparız”

Teşkilat olarak seçimlere yıllardır en hazırlıklı parti olduklarını ifade eden Saadet Partisi Karatay İlçe Başkanı Fatih Karaman, “Daha önceki yıllarda belediyeler Milli Görüş’ün elindeyken Konya, daha yaşanabilir bir şehir haline gelmişti. " dedi.

Saadet Partisi Karatay İlçe Başkanı Fatih Karaman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Aka, M. Fatih Çelik, Abdullah Hakan Güre gazetemize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Konya’da medyasının önemine dikkat çeken Saadet Partisi Karatay İlçe Başkanı Fatih Karaman, gazetemize yayın hayatında başarılar diledi. Teşkilatın çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Karaman, inançlı kadrolarla çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek seçimler her an olacakmış gibi çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

ÖNCELİĞİMİZ EN UCUZ VE HIZLI HİZMET

Önümüzdeki dönemde seçim olma ihtimalinin ağır bastığını ifade eden Başkan Karaman, “Teşkilat olarak seçimlere yıllardır en hazırlıklı partiyiz. Yapılacak genel seçimlere yoğun bir şekilde çalışmamızı devam ettiriyoruz. Bu noktada Konya merkezde bulunan 48 mahallemizde haftalık olarak yönetim kurulu toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Konya ve ilçeleri bizim için önemli” diye konuştu. “Mevcut hükümet ve belediyelerin çalışmalarını yeterli görmüyoruz” diyen Başkan Karaman, “Daha önceki yıllarda belediyeler Milli Görüş’ün elindeyken Konya, daha yaşanabilir bir şehir haline gelmişti. Konya o zamanlar örnek belediye seçilmiş ve birçok ödül almıştı. O zamanki belediye başkanlarımız konut alanında, sanayileşme konusunda, sağlık yatırımları, eğitim yatırımları gibi ciddi yatırımlara imza atmıştı. Biz tekrar eski sistemde yaptığımız hizmetleri, daha yaşanabilir bir Konya için bundan sonra da gereken faaliyetleri yapacağız. Bu noktada projelerimiz hazır. Önceliğimiz vatandaşın hizmeti en ucuz ve en hızlı şekilde almasıdır.

a7215a74-641c-4d18-b0cd-c706832c30f6.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.