Zamlar durmazsa iktidar da durmaz

Zamlar durmazsa iktidar da durmaz

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah Gündüz "En büyük Muhalefet ekonomik sorunlardır. Halk ve küçük esnaf zor durumda. Her gün zam üstüne zam geliyor. İktidar zamlara dur demeli. Zamlar durmazsa iktidar da durmaz!"

Yeni Dünya Partisi Genç Lideri Emanullah GÜNDÜZ Ankara'da yaptığı video açıklamada zamlara değindi ve küçük esnaflar ile halkın zor durumda olduğunu ifade etti 'İktidar Zamlara dur demeli zamlar durmazsa İktidar da durmaz' uyarısında bulundu.

Genç Lider GÜNDÜZ'ün sözleri özet olarak şunlardır: "Yeni Dünya Partisi olarak tarafımız Devletimiz halkımız ve bayrağımızdır partiler siyasi kişiler gelir geçer. Halkımıza hizmet eden bizim için önemlidir ama halkımız geçim derdinde düşmüşse ve her gün her şeye zam üstüne zam geliyorsa halkın yanında yer almak ve iktidarı uyarmak görevimizdir. Yaptığımız tüm esnaf ziyaretlerinde küçük esnafın çok zor durumda olduğunu çoğunun kepenk kapatma noktasına geldiğini görüyoruz. Ekonomik sorunlar en çok düşük gelirli halkı ve küçük esnafı etkilemekte mağdur etmektedir ve bu iki kitle de iktidara en çok oy veren kitledir iktidar bu zamlara dur demeli eğer zamlar durmazsa İktidar da durmaz. Elektrik Doğalgaz kira telekomünikasyon ekmek süt et yumurta meyve sebze tüm kalemlere hergün yeni zamlar gelmekte ve bu çok büyük geçim sıkıntısına sebebiyet vermektedir. Küçük esnaf özellikle zincir marketlerin gıda konusunda tekel olduklarını kartelleştiklerini ve bu büyük marketlere yeteri kadar denetim yapılmadığını ve cezaların çok küçük yetersiz olduğunu ifade etmekteler. Dolar düştüyse bu fiyatlar bu zamlar neden sorusu vatandaştan ve esnaflardan en çok duyduğumuz soru ve sitem. Şuan iktidar için en büyük muhalefet ekonomik sorunlardır. Eski muhalefet partileri ve yeni kurulan muhalefet partileri iktidarı zayıflatmak ve zorlamak konusunda yetersiz ve aciz kalmaktalar ekonomik sorunlar tüm Muhalefetten daha fazla iktidarı yıpratmakta ve zayıflatmaktadır."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.