Türk Telekom hat veya evde internet kullananlar dikkat! Anında 1.250 TL iade edilecek

Türk Telekom hat veya evde internet kullananlar dikkat! Anında 1.250 TL iade edilecek

Türk Telekom hat veya evde internet kullananlar dikkat! Anında 1.250 TL iade edilecek

Türk Telekom müşterilerini sevindirecek bir kampanya duyurusu geldi. Akbank ile Türk Telekom iş birliğiyle düzenlenen kampanya kapsamında, kullanıcılar 1.500 TL'ye kadar nakit iade kazanma fırsatına sahip olacaklar.

Akbank tarafından yapılan duyuruya göre, "1040TURKTELEKOM" davet koduyla ilk defa mobil uygulama üzerinden Akbank müşterisi olanlar, Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet faturalarını otomatik olarak ödediklerinde aylık 500 TL'ye varan nakit iade kazanabilecekler.

Kimler Kampanyadan Yararlanabilir?

Kampanyadan sadece Akbank Mobil uygulaması üzerinden "1040TURKTELEKOM" davet kodunu kullanarak ilk kez Akbank müşterisi olan Türk Telekom mobil ve/veya evde internet müşterileri faydalanabilecekler.

Akbank Mobil'e müşteri olma hizmeti 18-80 yaş arasındaki kişiler için geçerlidir. Bu şartlar dahilinde kampanyadan yararlanacak müşteriler belirlenmiştir.

Nakit İadenin Süreci ve Detayları

Kampanya kapsamında kazanılan nakit iadeler, Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatının verilmesi ve devamında faturanın otomatik olarak ödenmesi durumunda, otomatik fatura ödemenin gerçekleştiği ayı takip eden ayın ilk 10 iş gününde müşterilerin vadesiz TL hesaplarına tanımlanacaktır.

Vadesiz hesaplarından ya da kredi kartlarından otomatik olarak ödenen Türk Telekom faturaları için, aylık 500 TL'ye varan nakit iadeler, fatura tutarının 500 TL'yi geçmesi durumunda aylık en fazla 500 TL, fatura tutarının 500 TL'nin altında kalması durumunda ise ödenen fatura tutarı kadar müşterilerin vadesiz TL hesaplarına tanımlanacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.