"Şu anda asıl mesele  birlik ve eşitliği korumaktır"

"Şu anda asıl mesele birlik ve eşitliği korumaktır"

"Şu anda asıl mesele birlik ve eşitliği korumaktır"

Missiya Medya Grubu Başkanı, Türk Aksakkalları Arasındaki İlişkileri Geliştirme Birliği'nin (TAİB) kurucusu Ramin Ahmadov, ülkemizde yaşanan deprem felaketiyle ilgili açıklama yaptı.

Ahmadov, "Kardeş Türkiye'de meydana gelen deprem hepimizi derinden sarstı. Büyük yıkım, can kaybı, yaralanma ve enkaz altında kalanlar var. Tüm zor günlerde olduğu gibi bugün de devlet ve millet olarak kardeşlerimizin yanındayız." dedi.

TÜRKİYE BU ZORLU SINAVI ATLATACAKTIR
Missiya Medya Grubu Başkanı, Türk Aksakkalları Arasındaki İlişkileri Geliştirme Birliği'nin (TAİB) kurucusu Ramin Ahmadov, açıklama yaptı.
Ramin Ahmadov, kardeş ülkenin zorlu bir sınavla daha karşı karşıya olduğunu sözlerine ekledi: Ahmadov, "Elbette durum ciddi, Türkiye'nin birçok bölgesini kapsayan büyük çaplı bir doğal afetten bahsediyoruz. Ancak inanıyoruz ki Türkiye'miz bu zorlu sınavı başta Azerbaycan olmak üzere dost ve kardeş ülkelerin desteğiyle atlatacaktır. Şu anda asıl mesele mağdurlara yardım etmek, birlik ve eşitliği korumaktır. Biliyorsunuz Sayın Cumhurbaşkanımız İlham Aliyev, doğal afetin kardeş Türkiyede sonuçlarının ortadan kaldırılmasına destek olunması için ilgili kurumlara talimat verdi. Aynı zamanda Türkiye Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı arayarak Türkiye'de meydana gelen depremin çok sayıda can kaybı ve yıkıma yol açtığı haberlerinin Azerbaycan'ı şok ve üzdüğünü söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.